Our range of products include antistatic airbubble roll.
₹ 799 / Number Get Latest Price
| Width | 1000 mm (1m) |
| Product Type | Roll |
| Thickness (GSM) | 50 GSM |
| Size | 1 MTR |
| Length | 100 m |
| Bubble Diameter | 25 mm |
| Type | Antistatic (ESD) |
| Capacity | ANY QUANTITY |
| Material | Polypropylene |
| Usage/Application | PACKING FOR ANTI STATIC PRODUCTS |
| Brand | RG |
| Color | PINK |
Minimum order quantity: 1 Number
Vishal Mahajan & Pankaj Patil (Owner)
RG Polyplast Private Limited
Gat No 130, Borhadewadi, Moshi, Near Carnival Hotel, Near Carnival Hotel, Alandi
Pune - 412105, Maharashtra, India