Prominent & Leading Manufacturer from Pune, we offer epe foam bags.
₹ 0.15 / Piece Get Latest Price
| Material | EPE Foam |
| Thickness | 1 mm |
| Usage | Industrial Packing |
| Bag Type | Pouch |
| Closure Type | Open Top |
| Density | 18 kg m3 |
| Size | 65 X 240mm 66X150 MM |
| Usage/Application | PACKAGING PRODUCT MACHINE PART GLASS |
| Color | WHITE |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 2000 Piece
Vishal Mahajan & Pankaj Patil (Owner)
RG Polyplast Private Limited
Gat No 130, Borhadewadi, Moshi, Near Carnival Hotel, Near Carnival Hotel, Alandi
Pune - 412105, Maharashtra, India